Home

Register

Rostec logo ru

logo yarlogo rybinsklogo worldloppet logo russialoppet logo demino

Search our Site

  • 2021-01
  • 2021-02
  • 2021-03
  • 2021-04
  • 2021-05
  • 2021-06
  • 2021-07

Rostec Demino ski marathon FIS/Worldloppet 2020 -

 

* The biggest ski marathon in Russia

 

* 3rd Free Technique ski marathon in the world by number of finishers

29.11.2020

Happy Birthday!

Игорь Хорошулин RUS 29.11
Юлия Бурлина RUS 29.11
Андрей Шарапов RUS 29.11
Иван Артемов RUS 29.11
Алексей Зарубин RUS 29.11
Салихов Рамис RUS 29.11
Вячеслав Малов RUS 29.11
Сергей Гладков RUS 29.11
Елена Кочегарова RUS 29.11
Антон Попов RUS 29.11
Артём Родинков RUS 29.11
Алексей Лукин RUS 29.11
Юрий Гуськов RUS 29.11
Александр Паршин RUS 29.11
Михаил Бирюков RUS 29.11
Максим Тимошкин RUS 29.11
Дмитрий Васильев RUS 29.11
Михаил Кожарин RUS 29.11
Марат Зиганшин RUS 29.11
Марина Ситнова RUS 29.11
Александр Тряскин RUS 29.11
Арина Рыбакова RUS 29.11
Никита Заклицкий RUS 29.11

Partners

  • Ростех
  • Atomic
  • Salomon
  • SWIX
  • PowerUp
  • Sport-Images
  • Worldloppet
  • Demino
  • Русская механика
  • RussiaLoppet
  • СШОР 4
  • skispeed
  • s-events
  • skisport.ru
  • Suunto
  • Fischer
  • GreenWorks

    Running half marathon

    XI Traditional Demino cross-country running half-marathon 2020.

    1st stage of Demino marathons Super Cup Powerup 2020-2021
    Details

    Light Trail cross

    III Salomon Demino running trail.

    2nd stage of Demino marathons Super Cup Powerup 2020-2021
    Details
    button ski

    Ski
    marathon

    XIV Traditional International DEMINO SKI MARATHON FIS/ WORLDLOPPET 2021.

    Registration for Rostec Demino ski marathon Worldloppet will start on November 1, 2020
    Details

    Marathon Cup

    Demino marathons Super Cup Powerup 2020-2021.
    Details

    Name

    DOB

    Group

    Country

    Region

    Koldashova Anna 1991 L1 RUS Moskovskaya oblast
    Uporov Aleksey 1974 M4 RUS Moskovskaya oblast
    Gavrilov Aleksey 1991 M1 RUS Moskva
    Staroverkin Aleksandr 1979 M3 RUS Vladimirskaya oblast
    Sukhov Dmitriy 1982 М2 RUS Moskva
    Kononenko Vsevolod 1965 M6 RUS Nizhegorodskaya oblast
    Pankovets Sergey 1968 M5 RUS Irkutskaya oblast
    Stanislav Parfenov 1982 М2 RUS Moskovskaya oblast
    Saburov Yuriy 1944 М9 RUS Arhangelskaya oblast
    Slominskiy Oleg 1968 M5 RUS Moskovskaya oblast
    Solovev Kirill 1981 M3 RUS Moskva
    Selivanov Dmitriy 1982 М2 RUS Moskva
    Zolotareva Kseniya 1988 L1 RUS Moskovskaya oblast
    Ishmukhametov Maksim 1983 М2 RUS Moskovskaya oblast
    Golubin Artem 1989 M1 RUS Yaroslavskaya oblast
    Mazaletskiy Leonid 1990 M1 RUS Yaroslavskaya oblast
    Travkin Aleksey 1971 M5 RUS Tulskaya oblast
    Panteleev Leonid 1978 M3 RUS Vologodskaya oblast
    Perepelkin Roman 1993 MM RUS Moskovskaya oblast
    Lisunov Vladislav 1997 MM RUS Kurskaya oblast
    Ilin Evgeniy 1956 M8 RUS Yaroslavskaya oblast
    Lyuboshevskiy Aleksandr 1952 M8 RUS Yaroslavskaya oblast
    Marchenkov Yuriy 1963 M6 RUS Moskovskaya oblast
    Shlyakhovskikh Mikhail 1985 М2 RUS Moskovskaya oblast
    Kolesnik Dmitriy 1967 M5 RUS Moskva
    Klyucharev Sergey 1986 М2 RUS Ivanovskaya oblast
    Vasilev Roman 1983 М2 RUS Moskovskaya oblast
    Trusov Dmitriy 1988 M1 RUS Nizhegorodskaya oblast
    Slepnev Vladislav 1982 М2 RUS Hanty-Mansijskij avtonomnyj okrug - Yugra
    Popov Dmitriy 1978 M3 RUS Moskovskaya oblast
    Bordukov Nikita 1991 M1 RUS Moskva
    Vorobev Aleksey 1977 M3 RUS Tverskaya oblast
    Gerasimov Anatoliy 1951 М9 RUS Ivanovskaya oblast
    Makarov German 1963 M6 RUS Yaroslavskaya oblast
    Fedyaev Yuriy 1975 M4 RUS Moskovskaya oblast
    Petrov Aleksey 1975 M4 RUS Moskva
    Chudakov Evgeniy 1973 M4 RUS Arhangelskaya oblast
    Tishkin Dmitriy 1994 MM RUS Moskovskaya oblast
    Vlasov Nikolay 1979 M3 RUS Moskva
    Tofan Boris 1987 M1 RUS Moskovskaya oblast
    Ivanov Dmitriy 1976 M4 RUS Moskva
    Kuftyrev Evgeniy 1979 M3 RUS Yaroslavskaya oblast
    Korobko Vadim 1989 M1 RUS Yaroslavskaya oblast
    Morozov Mikhail 1986 М2 RUS Ivanovskaya oblast
    Zverev Aleksandr 1987 M1 RUS Vladimirskaya oblast
    Arsentev Aleksey 1983 М2 RUS Tverskaya oblast
    Fabiyanchuk Aleksandr 1991 M1 RUS Tambovskaya oblast
    Komardin Ivan 1990 M1 RUS Orlovskaya oblast
    Sitnikov Mikhail 1977 M3 RUS Moskva
    Shmakov Vadim 1967 M5 RUS Smolenskaya oblast
    Gusev Maksim 1980 M3 RUS Moskva
    Titov Andrey 1970 M5 RUS Tverskaya oblast
    Sobolev Anton 1986 М2 RUS Moskovskaya oblast
    Medvedev Andrey 1981 M3 RUS Moskva
    Kashin Valeriy 1997 MM RUS Murmanskaya oblast
    Mareschal Emmanuel 1973 M4 RUS Moskva
    Markov Mikhail 1964 M6 RUS Moskva
    Makarov Dmitriy 1989 M1 RUS Moskva
    Gulyaev Vladimir 1994 MM RUS Vladimirskaya oblast
    Abdrakhimov Albert 1979 M3 RUS Moskovskaya oblast
    Gogin Maksim 1978 M3 RUS Yaroslavskaya oblast
    Smirnov Mikhail 1976 M4 RUS Moskva
    Mikhanchik Petr 1978 M3 RUS Tulskaya oblast
    Krylov Denis 1974 M4 RUS Moskva
    Bagirov Rustam 1981 M3 RUS Moskva
    Tatartsev Vitaliy 1976 M4 RUS Nizhegorodskaya oblast
    Sobolev Konstantin 1987 M1 RUS Murmanskaya oblast
    Istomin Roman 1990 M1 RUS Sankt-Peterburg
    Ryabchikov Aleksandr 1970 M5 RUS Samarskaya oblast
    Kislov Nikolay 1976 M4 RUS Yaroslavskaya oblast
    Tikhonov Evgeniy 1982 М2 RUS Moskovskaya oblast
    Shishenkov Aleksandr 1976 M4 RUS Vladimirskaya oblast
    Krymskiy Vyacheslav 1974 M4 RUS Yaroslavskaya oblast
    Sheverdov Ilya 1986 М2 RUS Tverskaya oblast
    Kirichenko Sergey 1986 М2 RUS Samarskaya oblast
    Puyandaykin Oleg 1982 М2 RUS Moskva
    Punanov Veniamin 1956 M8 RUS Moskva
    Tarasov Evgeniy 1969 M5 RUS Samarskaya oblast
    Lavnikov Aleksey 1987 M1 RUS Samarskaya oblast
    Tokarev Nikolay 1963 M6 RUS Nizhegorodskaya oblast
    Savenkov Sergey 1974 M4 RUS Moskovskaya oblast
    Strastov Aleksandr 1951 М9 RUS Leningradskaya oblast
    Polynovkin Vasiliy 1955 M8 RUS Moskovskaya oblast
    Ermokhin Andrey 1977 M3 RUS Moskovskaya oblast
    Evstefeev Yuriy 1964 M6 RUS Moskovskaya oblast
    Prischep Grigoriy 1984 М2 RUS Yaroslavskaya oblast
    Berezhnev Dmitriy 1986 М2 RUS Moskovskaya oblast
    Vorobev Mikhail 1970 M5 RUS Moskva
    Ustrafeev Aleksandr 1969 M5 RUS Moskovskaya oblast
    Bednyakov Oleg 1982 М2 RUS Vologodskaya oblast
    Zhmaev Oleg 1967 M5 RUS Moskovskaya oblast
    Andriyash Anatoliy 1967 M5 RUS Moskva
    Ivakin Sergey 1981 M3 RUS Moskva
    Gudovskiy Pavel 1974 M4 RUS Nizhegorodskaya oblast
    Kleptsyn Denis 1981 M3 RUS Moskovskaya oblast
    Skoromnikov Arkadiy 1993 MM RUS Kaluzhskaya oblast
    Zlatoustov Konstantin 1981 M3 RUS Moskva
    Titov Oleg 1970 M5 RUS Smolenskaya oblast
    Fomin Kirill 1988 M1 RUS Moskva
    Solopov Andrey 1976 M4 RUS Moskva
    Bagautdinov Evgeniy 1987 M1 RUS Moskva
    Ashtaev Aleksey 1994 MM RUS Tambovskaya oblast
    Dunaev Aleksandr 1974 M4 RUS Moskovskaya oblast
    Artamonov Dmitriy 1985 М2 RUS Moskva
    Razumov Leonid 1983 М2 RUS Vologodskaya oblast
    Krupyanov Aleksey 1984 М2 RUS Moskva
    Bychkov Andrey 1970 M5 RUS Ivanovskaya oblast
    Baryshnikov Sergey 1974 M4 RUS Tulskaya oblast
    Latyshev Aleksandr 1972 M4 RUS Yaroslavskaya oblast
    Tsarev Aleksandr 1957 M7 RUS Ivanovskaya oblast
    Egorov Sergey 1967 M5 RUS Respublika Komi
    Karpov Andrey 1970 M5 RUS Ivanovskaya oblast
    Drabkin Artem 1971 M5 RUS Moskva
    Vasilev Aleksey 1982 М2 RUS Moskovskaya oblast
    Pokidyshev Arseniy 1978 M3 RUS Moskovskaya oblast
    Derkunskiy Artem 1983 М2 RUS Moskovskaya oblast
    Volov Nikolay 1980 M3 RUS Moskva
    Nosov Vasiliy 1971 M5 RUS Moskva
    Strakhov Anton 1978 M3 RUS Moskovskaya oblast
    Chukanova Natalya 1990 L1 RUS Moskva
    Kolpakov Andrey 1987 M1 RUS Moskovskaya oblast
    Shorina Ekaterina 1971 L5 RUS Moskva
    Konakov Aleksey 1973 M4 RUS Moskva
    Fedkin Andrey 1962 M6 RUS Moskovskaya oblast
    Paltsev Andrey 1982 М2 RUS Moskovskaya oblast
    Korneyko Vladislav 1964 M6 RUS Moskovskaya oblast
    Rogotnev Evgeniy 1980 M3 RUS Moskva
    Uvarova Lyubov 1950 L9 RUS Moskva
    Davydov Ilya 1974 M4 RUS Tulskaya oblast
    Medvedev Igor 1975 M4 RUS Yaroslavskaya oblast
    Uvarov Aleksey 1980 M3 RUS Moskovskaya oblast
    Melnichenko Ekaterina 1975 L4 RUS Moskovskaya oblast
    Mayorov Viktor 1978 M3 RUS Yaroslavskaya oblast
    Filonov Dmitriy 1993 MM RUS Yaroslavskaya oblast
    Filonov Ruslan 1970 M5 RUS Yaroslavskaya oblast
    Rakhmanov Evgeniy 1978 M3 RUS Tverskaya oblast
    Smirnov Ruslan 1964 M6 RUS Moskva
    Ivanko Roman 1973 M4 RUS Vologodskaya oblast
    Churkin Aleksey 1966 M6 RUS Ivanovskaya oblast
    Gladkikh Aleksandr 1983 М2 RUS Moskovskaya oblast
    Koldashov Igor 1963 M6 RUS Moskovskaya oblast
    Tulisov Eduard 1976 M4 RUS Tulskaya oblast
    Brusnichkin Yuriy 1960 M7 RUS Yaroslavskaya oblast
    Kartsov Sergey 1951 М9 RUS Moskovskaya oblast
    Kosogov Valentin 1966 M6 RUS Kurskaya oblast
    Evsin Oleg 1963 M6 RUS Moskva
    Fedorov Aleksey 1986 М2 RUS Moskva
    Shevchenko Viktor 1961 M7 RUS Moskva
    Anisov Georgiy 1990 M1 RUS Vologodskaya oblast
    Anisov Vasiliy 1959 M7 RUS Vologodskaya oblast
    Kosygina Olga 1985 L2 RUS Moskva
    Klemin Oleg 1959 M7 RUS Yaroslavskaya oblast
    Kokorin Evgeniy 1960 M7 RUS Yaroslavskaya oblast
    Veselov Sergey 1963 M6 RUS Ivanovskaya oblast
    Klikoduev Andrey 1980 M3 RUS Nizhegorodskaya oblast
    Aysaev Aleksandr 1965 M6 RUS Moskovskaya oblast
    Fedorin Vladimir 1966 M6 RUS Moskovskaya oblast
    Bazhenov Anton 1984 М2 RUS Nizhegorodskaya oblast
    Bublikov Viktor 1975 M4 RUS Moskva
    Ryazancev Ilya 1990 M1 RUS Moskovskaya oblast
    Patroev Aleksey 1974 M4 RUS Respublika Kareliya
    Lesin Aleksandr 1975 M4 RUS Respublika Komi
    Lunkina Marina 1972 L4 RUS Moskva
    Karpova Alina 1991 L1 RUS Moskovskaya oblast
    Petrov Ruslan 1988 M1 RUS Moskovskaya oblast
    Stavcev Matvey 1979 M3 RUS Moskva
    Efimenko Aleksandr 1970 M5 RUS Moskva
    Chekunov Dmitriy 1973 M4 RUS Moskva
    Stepanov Alexander 1986 М2 RUS Moskva
    Semerikov Aleksey 1986 М2 RUS Moskovskaya oblast
    Egorov Pavel 1967 M5 RUS Vladimirskaya oblast
    Lyapin Nikolay 1976 M4 RUS Moskva
    Korochkin Dmitriy 1979 M3 RUS Moskva
    Elcov Vladimir 1988 M1 RUS Moskovskaya oblast
    Chernobrivenko Aleksandr 1981 M3 RUS Moskva
    Borin Sergey 1982 М2 RUS Yaroslavskaya oblast
    Zabelin Aleksandr 1973 M4 RUS Ivanovskaya oblast
    Sepeev Aleksey 1986 М2 RUS Moskovskaya oblast
    Bogach Natalya 1980 L3 RUS Moskovskaya oblast
    Moiseichev Yaroslav 1968 M5 RUS Moskva
    Kozlova Darya 1999 ML RUS Moskva
    Sein Aleksandr 1973 M4 RUS Moskva
    Koldashov Aleksandr 1988 M1 RUS Moskovskaya oblast
    Krasnov Sergey 1978 M3 RUS Yaroslavskaya oblast
    Andrusenko Mihail 1991 M1 RUS Moskovskaya oblast
    Butorin Andrey 1964 M6 RUS Moskva
    Beregov Artem 1980 M3 RUS Kostromskaya oblast
    Savin Dmitriy 1972 M4 RUS Moskovskaya oblast
    Eremina Sofya 1985 L2 RUS Moskovskaya oblast
    Soldatkin Sergey 1966 M6 RUS Vologodskaya oblast
    Lebedev Sergey 1983 М2 RUS Sankt-Peterburg
    Gmizin Mihail 1963 M6 RUS Yaroslavskaya oblast
    Bistrov Aleksandr 1966 M6 RUS Yaroslavskaya oblast
    Kosov Vladimir 1949 М9 RUS Moskovskaya oblast
    Morozova Tatyana 1984 L2 RUS Moskva
    Shmelev Maksim 1988 M1 RUS Moskovskaya oblast
    Pankratova Irina 1980 L3 RUS Moskva
    Kolcov Dmitriy 1980 M3 RUS Moskva
    Titov Dmitriy 1975 M4 RUS Moskovskaya oblast
    Gavrosh Vyacheslav 1990 M1 RUS Moskovskaya oblast
    Titov Eduard 1972 M4 RUS Orlovskaya oblast
    Solncev Denis 1974 M4 RUS Moskovskaya oblast
    Lyuksunov Ruslan 1985 М2 RUS Moskovskaya oblast
    Zhdanov Aleksey 1976 M4 RUS Orlovskaya oblast
    Kirillov Maksim 1979 M3 RUS Vologodskaya oblast
    Lyutova Olga 1980 L3 RUS Moskva
    Brusnichkin Vladimir 1964 M6 RUS Yaroslavskaya oblast
    Zhislin Ivan 1977 M3 RUS Moskva
    Rizhova Anastasiya 1977 L3 RUS Moskva
    Kozarenko Evgeniy 1977 M3 RUS Moskva
    Makartsev Maksim 1988 M1 RUS Tverskaya oblast
    Fokin Nikita 1990 M1 RUS Murmanskaya oblast
    Kulik Aleksey 1986 М2 RUS Moskovskaya oblast
    Zhilkin Aleksandr 1957 M7 RUS Moskovskaya oblast
    Shendrikov Aleksey 1984 М2 RUS Arhangelskaya oblast
    Mitin Egor 1988 M1 RUS Moskva
    Garaschuk Nikolay 1949 М9 RUS Ivanovskaya oblast
    Brusnichkina Tamara 1964 L6 RUS Yaroslavskaya oblast
    Pchelincev Sergey 1978 M3 RUS Moskovskaya oblast
    Baranov Andrey 1974 M4 RUS Moskovskaya oblast
    Mohirev Andrey 1983 М2 RUS Vladimirskaya oblast
    Husyainov Mansur 1966 M6 RUS Ivanovskaya oblast
    Lyahov Konstantin 1984 М2 RUS Moskovskaya oblast
    Puyandaykin Sergey 1976 M4 RUS Moskva
    Yakovlev Denis 1993 MM RUS Yaroslavskaya oblast
    Panteleev Aleksandr 1965 M6 RUS Vladimirskaya oblast
    Sklyarevskiy Evgeniy 1972 M4 RUS Moskva
    Panov Aleksandr 1992 MM RUS Ivanovskaya oblast
    Gomozov Sergey 1977 M3 RUS Kostromskaya oblast
    Strahov Aleksey 1976 M4 RUS Moskovskaya oblast
    Kudyurin Andrey 1967 M5 RUS Nizhegorodskaya oblast
    Puchnin Aleksandr 1983 М2 RUS Moskovskaya oblast
    Oparin Aleksandr 1978 M3 RUS Yaroslavskaya oblast
    Sharamonov Andrey 1970 M5 RUS Yaroslavskaya oblast
    Krasavin Aleksandr 1980 M3 RUS Moskva
    Petropavlovskiy Dmitriy 1984 М2 RUS Moskovskaya oblast
    Demyanov Andrey 1966 M6 RUS Leningradskaya oblast
    Demyanov Ilya 1992 MM RUS Ivanovskaya oblast
    Orehov Aleksey 1986 М2 RUS Udmurtskaya Respublika
    Kuschenko Aleksandr 1962 M6 RUS Belgorodskaya oblast
    Petrov Aleksandr 1989 M1 RUS Moskovskaya oblast
    Korzun Ekaterina 1982 L2 RUS Moskva
    Shuvalov Sergey 1974 M4 RUS Moskva
    Kosilov Mihail 1968 M5 RUS Moskva
    Serishev Anatoliy 1990 M1 RUS Moskovskaya oblast
    Polyakov Maksim 1989 M1 RUS Tambovskaya oblast
    Grushin Yuriy 1980 M3 RUS Vologodskaya oblast
    Bredihin Aleksey 1987 M1 RUS Nizhegorodskaya oblast
    Kuznecov Dmitriy 1987 M1 RUS Nizhegorodskaya oblast
    Egorov Roman 1974 M4 RUS Vologodskaya oblast
    Sutyagin Konstantin 1987 M1 RUS Yaroslavskaya oblast
    Alkaev Aleksandr 1976 M4 RUS Moskva
    Abolonishev Ivan 1987 M1 RUS Moskva
    Rusakov Evgeniy 1980 M3 RUS Sankt-Peterburg
    Kapralov Anton 1989 M1 RUS Yaroslavskaya oblast
    Boyarov Andrey 1974 M4 RUS Moskva
    Ivanov Aleksey 1974 M4 RUS Moskva
    Makarov Aleksey 1999 MM RUS Yaroslavskaya oblast
    Reutov Anton 1985 М2 RUS Moskovskaya oblast
    Krivonos Ivan 1985 М2 RUS Moskovskaya oblast
    Tarabanov Kirill 1991 M1 RUS Yaroslavskaya oblast
    Kuzmin Nikita 1989 M1 RUS Tambovskaya oblast
    Zhizherin Igor 1964 M6 RUS Moskva
    Dudova Anna 1982 L2 RUS Moskva
    Kondratev Sergey 1969 M5 RUS Sankt-Peterburg
    Ushakov Aleksey 1985 М2 RUS Moskovskaya oblast
    Stepanov Dmitriy 1982 М2 RUS Vologodskaya oblast
    Sadovskiy Roman 1981 M3 RUS Ivanovskaya oblast
    Murga Dmitriy 1986 М2 RUS Moskva
    Krasni Ivan 1984 М2 RUS Moskva
    Kolovanov Denis 1980 M3 RUS Murmanskaya oblast
    Kuzmin Aleksey 1975 M4 RUS Moskva
    Puzirev Evgeniy 1984 М2 RUS Moskva
    Skudre Andrey 1974 M4 RUS Kostromskaya oblast
    Kukushkin Dmitriy 1973 M4 RUS Nizhegorodskaya oblast
    Negin Svyatoslav 1990 M1 RUS Moskovskaya oblast
    Starikova Larisa 1973 L4 RUS Moskva
    Borisov Aleksandr 1979 M3 RUS Moskva
    Babin Aleksey 1987 M1 RUS Moskva
    Shuvalov Svyatoslav 1972 M4 RUS Moskva
    Hvatkov Vladimir 1980 M3 RUS Nizhegorodskaya oblast
    Mihaylov Sergey 1981 M3 RUS Moskovskaya oblast
    Vlasov Dmitriy 1988 M1 RUS Vladimirskaya oblast
    Garkaviy Andrey 1958 M7 RUS Moskovskaya oblast
    Sheshin Vladilen 1982 М2 RUS Kostromskaya oblast
    Vekshin Igor 1974 M4 RUS Tverskaya oblast
    Nastusenko Maksim 1981 M3 RUS Moskva
    Babinov Viktor 1976 M4 RUS Hanty-Mansijskij avtonomnyj okrug - Yugra
    Shabardin Sergey 1973 M4 RUS Moskva
    Rozhkov Sergey 1975 M4 RUS Ivanovskaya oblast
    Vinogradov Aleksey 1971 M5 RUS Tverskaya oblast
    Vinogradov Konstantin 1994 MM RUS Tverskaya oblast
    Ratyev Andrey 1980 M3 RUS Moskva
    Elmanov Aleksey 1974 M4 RUS Belgorodskaya oblast
    Shelkov Vyacheslav 1988 M1 RUS Yaroslavskaya oblast
    Goryachev Oleg 1982 М2 RUS Moskva
    Smolyaninov Yan 1985 М2 RUS Moskva
    Zaripov Ruslan 1987 M1 RUS Moskovskaya oblast
    Kalachev Valeriy 1983 М2 RUS Nizhegorodskaya oblast
    Mitrohin Anton 1984 М2 RUS Ryazanskaya oblast
    Kovalenko Nikita 1992 MM RUS Ivanovskaya oblast
    Shipilov Aleksandr 1980 M3 RUS Moskva
    Osinkin Evgeniy 1986 М2 RUS Nizhegorodskaya oblast
    Dubrovka Aleksandr 1978 M3 RUS Respublika Komi
    Gromov Kirill 1981 M3 RUS Moskva
    Bagrecov Sergey 1952 M8 RUS Moskva
    Zubov Denis 1975 M4 RUS Moskva
    Valiahmetov Razil 1965 M6 RUS Moskovskaya oblast
    Mironov Artyom 1993 MM RUS Moskovskaya oblast
    Simakov Andrey 1966 M6 RUS Respublika Tatarstan
    Yulun Vladimir 1986 М2 RUS Omskaya oblast
    Suvorov Sergey 1973 M4 RUS Moskva
    Sokovec Artem 1988 M1 RUS Sankt-Peterburg
    Blinskiy Oleg 1974 M4 RUS Belgorodskaya oblast
    Karpov Dmitriy 1992 MM RUS Tambovskaya oblast
    Bokotanov Kirill 1994 MM RUS Tambovskaya oblast
    Maslov Aleksey 1980 M3 RUS Moskva
    Zharkov Maksim 2000 MM RUS Moskva
    Kostryukov Ilya 1983 М2 RUS Moskva
    Lebedev Dmitriy 1968 M5 RUS Yaroslavskaya oblast
    Plehanov Vladimir 1974 M4 RUS Respublika Komi
    Shutov Evgeniy 1983 М2 RUS Vologodskaya oblast
    Zhaklaev Dmitriy 1979 M3 RUS Samarskaya oblast
    Borkut Andrey 1984 М2 RUS Moskovskaya oblast
    Ponomarev Vyacheslav 1989 M1 RUS Moskovskaya oblast
    Zubkov Ivan 1972 M4 RUS Respublika Komi
    Rukavicin Nikolay 1981 M3 RUS Belgorodskaya oblast
    Spasenkov Sergey 1966 M6 RUS Belgorodskaya oblast
    Fedorov Vadim 1989 M1 RUS Sankt-Peterburg
    Zubarev Nikita 1985 М2 RUS Moskva
    Kravec Andrey 1980 M3 RUS Moskva
    Tokareva Ekaterina 1985 L2 RUS Nizhegorodskaya oblast
    Subbotin Dmitriy 1975 M4 RUS Yaroslavskaya oblast
    Golubin Vladimir 1966 M6 RUS Yaroslavskaya oblast
    Bulashevich Dmitriy 1972 M4 RUS Moskva
    Guskov Vladislav 1971 M5 RUS Hanty-Mansijskij avtonomnyj okrug - Yugra
    Tihomirov Vasiliy 1980 M3 RUS Moskovskaya oblast
    Gromova Elena 1972 L4 RUS Moskva
    Chistyakov Dmitriy 1987 M1 RUS Vologodskaya oblast
    Gagarin Aleksandr 1994 MM RUS Yaroslavskaya oblast
    Kuzin Nikita 1991 M1 RUS Penzenskaya oblast
    Tryaskin Aleksandr 1980 M3 RUS Moskovskaya oblast
    Shiryaev Vitaliy 1965 M6 RUS Moskva
    Adamec Olesya 1982 L2 RUS Arhangelskaya oblast
    Dobryakov Denis 1969 M5 RUS Yaroslavskaya oblast
    Ivanov Aleksey 1992 MM RUS Kaluzhskaya oblast
    Tihon Valeriy 1965 M6 RUS Moskovskaya oblast
    Razov Oleg 1986 М2 RUS Yaroslavskaya oblast
    Lavrov Sergey 1979 M3 RUS Yaroslavskaya oblast
    Ogurtsov Alexander 1978 M3 RUS Moskva
    Isaev Yura 1937 М9 RUS Moskovskaya oblast
    Davletov Marat 1987 M1 RUS Belgorodskaya oblast
    Aksenov Vladimir 1966 M6 RUS Sankt-Peterburg
    Zelenin Aleksey 1992 MM RUS Moskovskaya oblast
    Gmizov Ilya 1994 MM RUS Moskva
    Kraynov Sergey 1976 M4 RUS Moskovskaya oblast
    Smehnov Igor 1979 M3 RUS Moskovskaya oblast
    Velichko Aleksandr 1985 М2 RUS Moskovskaya oblast
    Zyabrev Sergey 1974 M4 RUS Moskva
    Maruev Aleksey 1961 M7 RUS Moskva
    Tropin Anton 1977 M3 RUS Respublika Komi
    Vasilev Anton 1988 M1 RUS Moskva
    Zhuravlev Sergey 1981 M3 RUS Belgorodskaya oblast
    Velichkin Andrey 1963 M6 RUS Moskva
    Aleksina Oksana 1991 L1 RUS Moskva
    Suleymanov Roman 1983 М2 RUS Ivanovskaya oblast
    Dmitrieva Liliya 1992 ML RUS Samarskaya oblast
    Akishin Yuriy 1985 М2 RUS Moskovskaya oblast
    Frolenkov Sergey 1983 М2 RUS Bryanskaya oblast
    Plevaka Aleksey 1983 М2 RUS Moskva
    Radchenko Nikita 1987 M1 RUS Moskva
    Kazakov Andrey 1984 М2 RUS Moskva
    Tyutin Maksim 1991 M1 RUS Tyumenskaya oblast
    Egor Belov 1979 M3 RUS Moskva
    Konstantinov Mihail 1956 M8 RUS Moskva
    Borisov Aleksandr 1974 M4 RUS Moskva
    Simendeev Sergey 1980 M3 RUS Samarskaya oblast
    Kulikov Nikita 2001 MM RUS Nizhegorodskaya oblast
    Fedorova Darya 1989 L1 RUS Moskva
    Nikolay Kalaev 1977 M3 RUS Ivanovskaya oblast
    Tyutin Sergey 1987 M1 RUS Tyumenskaya oblast
    Tyutina Galina 1989 L1 RUS Tyumenskaya oblast
    Volyanyuk Andrey 1982 М2 RUS Moskovskaya oblast
    Zhukov Konstantin 1984 М2 RUS Moskva
    Pivkin Vladimir 1975 M4 RUS Samarskaya oblast
    Asessorov Aleksandr 1978 M3 RUS Tulskaya oblast
    Rubcov Sergey 1989 M1 RUS Voronezhskaya oblast
    Bernackiy Yuriy 1990 M1 RUS Samarskaya oblast
    Mihaylov Kirill 1990 M1 RUS Murmanskaya oblast
    Titov Mihail 1991 M1 RUS Samarskaya oblast
    Solovev Anatoliy 1963 M6 RUS Moskovskaya oblast
    Hanin Nikita 1996 MM RUS Moskovskaya oblast
    Filippov Anatoliy 1973 M4 RUS Moskovskaya oblast
    Bekk Andrey 1981 M3 RUS Samarskaya oblast
    Makarichev Vyacheslav 1971 M5 RUS Moskva
    Kachanov Dmitriy 1972 M4 RUS Respublika Tatarstan
    Sapukova Dilya 1985 L2 RUS Samarskaya oblast
    Milovidova Irina 1990 L1 RUS Tverskaya oblast
    Onuchin Aleksandr 1985 М2 RUS Moskovskaya oblast
    Pimenov Evgeniy 1982 М2 RUS Moskva
    Danilova Alena 1997 ML RUS Moskva
    Sapukov Hosnulla 1956 M8 RUS Samarskaya oblast
    Popov igor 1971 M5 RUS Nizhegorodskaya oblast
    Suchkov Evgeniy 1968 M5 RUS Moskovskaya oblast
    Blohin Vadim 1969 M5 RUS Vladimirskaya oblast
    Sabirov Evgeniy 1983 М2 RUS Belgorodskaya oblast
    Zhernovoy Sergey 1971 M5 RUS Nizhegorodskaya oblast
    Srivalkin Sergey 1968 M5 RUS Sankt-Peterburg
    Sosnin Viktor 1975 M4 RUS Kostromskaya oblast
    Cvetkov Andrey 1983 М2 RUS Ivanovskaya oblast
    Safronov Evgeniy 1976 M4 RUS Yaroslavskaya oblast
    Sadovin Roman 1986 М2 RUS Vladimirskaya oblast
    Kostin Vladimir 1958 M7 RUS Moskva
    Baranov Mihail 1968 M5 RUS Sankt-Peterburg
    Kapustin Ilya 1983 М2 RUS Moskovskaya oblast
    Averyanov Ilya 1979 M3 RUS Moskovskaya oblast
    Bikovec Maksim 1990 M1 RUS Moskovskaya oblast
    Izmestev Taras 1981 M3 RUS Vladimirskaya oblast
    Morozov Andrey 1975 M4 RUS Moskva
    Kurmisheva Yuliya 1981 L3 RUS Moskovskaya oblast
    Chernyaev Aleksandr 1988 M1 RUS Samarskaya oblast
    Simirskaya Yuliya 1979 L3 RUS Moskva
    Trouvet Thierry 1964 M6 FRA ---
    Mineeva Olesya 1980 L3 RUS Yaroslavskaya oblast
    Bykov Ivan 1996 MM RUS Yaroslavskaya oblast
    Vaulin Egor 1991 M1 RUS Hanty-Mansijskij avtonomnyj okrug - Yugra
    Belov Oleg 1964 M6 RUS Moskva
    Zuev Oleg 1960 M7 RUS Moskva
    Pachkov Aleksey 1962 M6 RUS Murmanskaya oblast
    Total paid: 429

    Records on the page:
    Page from