List of paid 2021. Distance 50 FT

Register

Rostec logo ru

logo yarlogo rybinsklogo worldloppet logo russialoppet logo demino

Search our Site

XIV. Традиционный международный Ростех Деминский лыжный марафон FIS/Worldloppet 2021
XIV. Traditional International Rostec DEMINO SKI MARATHON FIS/ WORLDLOPPET 2021.

Name

DOB

Group

Country

Region

Koldashova Anna 1991 L1 RUS Moskovskaya oblast
Uporov Aleksey 1974 M4 RUS Moskovskaya oblast
Gavrilov Aleksey 1991 M1 RUS Moskva
Staroverkin Aleksandr 1979 M3 RUS Vladimirskaya oblast
Sukhov Dmitriy 1982 М2 RUS Moskva
Kononenko Vsevolod 1965 M6 RUS Nizhegorodskaya oblast
Pankovets Sergey 1968 M5 RUS Irkutskaya oblast
Stanislav Parfenov 1982 М2 RUS Moskovskaya oblast
Saburov Yuriy 1944 М9 RUS Arhangelskaya oblast
Slominskiy Oleg 1968 M5 RUS Moskovskaya oblast
Solovev Kirill 1981 M3 RUS Moskva
Selivanov Dmitriy 1982 М2 RUS Moskva
Zolotareva Kseniya 1988 L1 RUS Moskovskaya oblast
Ishmukhametov Maksim 1983 М2 RUS Moskovskaya oblast
Golubin Artem 1989 M1 RUS Yaroslavskaya oblast
Mazaletskiy Leonid 1990 M1 RUS Yaroslavskaya oblast
Travkin Aleksey 1971 M5 RUS Tulskaya oblast
Panteleev Leonid 1978 M3 RUS Vologodskaya oblast
Perepelkin Roman 1993 MM RUS Moskovskaya oblast
Lisunov Vladislav 1997 MM RUS Kurskaya oblast
Ilin Evgeniy 1956 M8 RUS Yaroslavskaya oblast
Lyuboshevskiy Aleksandr 1952 M8 RUS Yaroslavskaya oblast
Marchenkov Yuriy 1963 M6 RUS Moskovskaya oblast
Shlyakhovskikh Mikhail 1985 М2 RUS Moskovskaya oblast
Kolesnik Dmitriy 1967 M5 RUS Moskva
Klyucharev Sergey 1986 М2 RUS Ivanovskaya oblast
Vasilev Roman 1983 М2 RUS Moskovskaya oblast
Trusov Dmitriy 1988 M1 RUS Nizhegorodskaya oblast
Slepnev Vladislav 1982 М2 RUS Hanty-Mansijskij avtonomnyj okrug - Yugra
Popov Dmitriy 1978 M3 RUS Moskovskaya oblast
Bordukov Nikita 1991 M1 RUS Moskva
Vorobev Aleksey 1977 M3 RUS Tverskaya oblast
Gerasimov Anatoliy 1951 М9 RUS Ivanovskaya oblast
Makarov German 1963 M6 RUS Yaroslavskaya oblast
Fedyaev Yuriy 1975 M4 RUS Moskovskaya oblast
Petrov Aleksey 1975 M4 RUS Moskva
Chudakov Evgeniy 1973 M4 RUS Arhangelskaya oblast
Tishkin Dmitriy 1994 MM RUS Moskovskaya oblast
Vlasov Nikolay 1979 M3 RUS Moskva
Tofan Boris 1987 M1 RUS Moskovskaya oblast
Ivanov Dmitriy 1976 M4 RUS Moskva
Kuftyrev Evgeniy 1979 M3 RUS Yaroslavskaya oblast
Korobko Vadim 1989 M1 RUS Yaroslavskaya oblast
Morozov Mikhail 1986 М2 RUS Ivanovskaya oblast
Zverev Aleksandr 1987 M1 RUS Vladimirskaya oblast
Arsentev Aleksey 1983 М2 RUS Tverskaya oblast
Fabiyanchuk Aleksandr 1991 M1 RUS Tambovskaya oblast
Komardin Ivan 1990 M1 RUS Orlovskaya oblast
Sitnikov Mikhail 1977 M3 RUS Moskva
Shmakov Vadim 1967 M5 RUS Smolenskaya oblast
Gusev Maksim 1980 M3 RUS Moskva
Titov Andrey 1970 M5 RUS Tverskaya oblast
Sobolev Anton 1986 М2 RUS Moskovskaya oblast
Medvedev Andrey 1981 M3 RUS Moskva
Kashin Valeriy 1997 MM RUS Murmanskaya oblast
Mareschal Emmanuel 1973 M4 RUS Moskva
Markov Mikhail 1964 M6 RUS Moskva
Makarov Dmitriy 1989 M1 RUS Moskva
Gulyaev Vladimir 1994 MM RUS Vladimirskaya oblast
Abdrakhimov Albert 1979 M3 RUS Moskovskaya oblast
Gogin Maksim 1978 M3 RUS Yaroslavskaya oblast
Smirnov Mikhail 1976 M4 RUS Moskva
Mikhanchik Petr 1978 M3 RUS Tulskaya oblast
Krylov Denis 1974 M4 RUS Moskva
Bagirov Rustam 1981 M3 RUS Moskva
Tatartsev Vitaliy 1976 M4 RUS Nizhegorodskaya oblast
Sobolev Konstantin 1987 M1 RUS Murmanskaya oblast
Istomin Roman 1990 M1 RUS Sankt-Peterburg
Ryabchikov Aleksandr 1970 M5 RUS Samarskaya oblast
Kislov Nikolay 1976 M4 RUS Yaroslavskaya oblast
Tikhonov Evgeniy 1982 М2 RUS Moskovskaya oblast
Shishenkov Aleksandr 1976 M4 RUS Vladimirskaya oblast
Krymskiy Vyacheslav 1974 M4 RUS Yaroslavskaya oblast
Sheverdov Ilya 1986 М2 RUS Tverskaya oblast
Kirichenko Sergey 1986 М2 RUS Samarskaya oblast
Puyandaykin Oleg 1982 М2 RUS Moskva
Punanov Veniamin 1956 M8 RUS Moskva
Tarasov Evgeniy 1969 M5 RUS Samarskaya oblast
Lavnikov Aleksey 1987 M1 RUS Samarskaya oblast
Tokarev Nikolay 1963 M6 RUS Nizhegorodskaya oblast
Savenkov Sergey 1974 M4 RUS Moskovskaya oblast
Strastov Aleksandr 1951 М9 RUS Leningradskaya oblast
Polynovkin Vasiliy 1955 M8 RUS Moskovskaya oblast
Ermokhin Andrey 1977 M3 RUS Moskovskaya oblast
Evstefeev Yuriy 1964 M6 RUS Moskovskaya oblast
Prischep Grigoriy 1984 М2 RUS Yaroslavskaya oblast
Berezhnev Dmitriy 1986 М2 RUS Moskovskaya oblast
Vorobev Mikhail 1970 M5 RUS Moskva
Ustrafeev Aleksandr 1969 M5 RUS Moskovskaya oblast
Bednyakov Oleg 1982 М2 RUS Vologodskaya oblast
Zhmaev Oleg 1967 M5 RUS Moskovskaya oblast
Andriyash Anatoliy 1967 M5 RUS Moskva
Ivakin Sergey 1981 M3 RUS Moskva
Gudovskiy Pavel 1974 M4 RUS Nizhegorodskaya oblast
Kleptsyn Denis 1981 M3 RUS Moskovskaya oblast
Skoromnikov Arkadiy 1993 MM RUS Kaluzhskaya oblast
Zlatoustov Konstantin 1981 M3 RUS Moskva
Titov Oleg 1970 M5 RUS Smolenskaya oblast
Fomin Kirill 1988 M1 RUS Moskva
Solopov Andrey 1976 M4 RUS Moskva
Bagautdinov Evgeniy 1987 M1 RUS Moskva
Ashtaev Aleksey 1994 MM RUS Tambovskaya oblast
Dunaev Aleksandr 1974 M4 RUS Moskovskaya oblast
Artamonov Dmitriy 1985 М2 RUS Moskva
Razumov Leonid 1983 М2 RUS Vologodskaya oblast
Krupyanov Aleksey 1984 М2 RUS Moskva
Bychkov Andrey 1970 M5 RUS Ivanovskaya oblast
Baryshnikov Sergey 1974 M4 RUS Tulskaya oblast
Latyshev Aleksandr 1972 M4 RUS Yaroslavskaya oblast
Tsarev Aleksandr 1957 M7 RUS Ivanovskaya oblast
Egorov Sergey 1967 M5 RUS Respublika Komi
Karpov Andrey 1970 M5 RUS Ivanovskaya oblast
Drabkin Artem 1971 M5 RUS Moskva
Vasilev Aleksey 1982 М2 RUS Moskovskaya oblast
Pokidyshev Arseniy 1978 M3 RUS Moskovskaya oblast
Derkunskiy Artem 1983 М2 RUS Moskovskaya oblast
Volov Nikolay 1980 M3 RUS Moskva
Nosov Vasiliy 1971 M5 RUS Moskva
Strakhov Anton 1978 M3 RUS Moskovskaya oblast
Chukanova Natalya 1990 L1 RUS Moskva
Kolpakov Andrey 1987 M1 RUS Moskovskaya oblast
Shorina Ekaterina 1971 L5 RUS Moskva
Konakov Aleksey 1973 M4 RUS Moskva
Fedkin Andrey 1962 M6 RUS Moskovskaya oblast
Paltsev Andrey 1982 М2 RUS Moskovskaya oblast
Korneyko Vladislav 1964 M6 RUS Moskovskaya oblast
Rogotnev Evgeniy 1980 M3 RUS Moskva
Uvarova Lyubov 1950 L9 RUS Moskva
Davydov Ilya 1974 M4 RUS Tulskaya oblast
Medvedev Igor 1975 M4 RUS Yaroslavskaya oblast
Uvarov Aleksey 1980 M3 RUS Moskovskaya oblast
Melnichenko Ekaterina 1975 L4 RUS Moskovskaya oblast
Mayorov Viktor 1978 M3 RUS Yaroslavskaya oblast
Filonov Dmitriy 1993 MM RUS Yaroslavskaya oblast
Filonov Ruslan 1970 M5 RUS Yaroslavskaya oblast
Rakhmanov Evgeniy 1978 M3 RUS Tverskaya oblast
Smirnov Ruslan 1964 M6 RUS Moskva
Ivanko Roman 1973 M4 RUS Vologodskaya oblast
Churkin Aleksey 1966 M6 RUS Ivanovskaya oblast
Gladkikh Aleksandr 1983 М2 RUS Moskovskaya oblast
Koldashov Igor 1963 M6 RUS Moskovskaya oblast
Tulisov Eduard 1976 M4 RUS Tulskaya oblast
Brusnichkin Yuriy 1960 M7 RUS Yaroslavskaya oblast
Kartsov Sergey 1951 М9 RUS Moskovskaya oblast
Kosogov Valentin 1966 M6 RUS Kurskaya oblast
Evsin Oleg 1963 M6 RUS Moskva
Fedorov Aleksey 1986 М2 RUS Moskva
Shevchenko Viktor 1961 M7 RUS Moskva
Anisov Georgiy 1990 M1 RUS Vologodskaya oblast
Anisov Vasiliy 1959 M7 RUS Vologodskaya oblast
Kosygina Olga 1985 L2 RUS Moskva
Klemin Oleg 1959 M7 RUS Yaroslavskaya oblast
Kokorin Evgeniy 1960 M7 RUS Yaroslavskaya oblast
Veselov Sergey 1963 M6 RUS Ivanovskaya oblast
Klikoduev Andrey 1980 M3 RUS Nizhegorodskaya oblast
Aysaev Aleksandr 1965 M6 RUS Moskovskaya oblast
Fedorin Vladimir 1966 M6 RUS Moskovskaya oblast
Bazhenov Anton 1984 М2 RUS Nizhegorodskaya oblast
Bublikov Viktor 1975 M4 RUS Moskva
Ryazancev Ilya 1990 M1 RUS Moskovskaya oblast
Patroev Aleksey 1974 M4 RUS Respublika Kareliya
Lesin Aleksandr 1975 M4 RUS Respublika Komi
Lunkina Marina 1972 L4 RUS Moskva
Karpova Alina 1991 L1 RUS Moskovskaya oblast
Petrov Ruslan 1988 M1 RUS Moskovskaya oblast
Stavcev Matvey 1979 M3 RUS Moskva
Efimenko Aleksandr 1970 M5 RUS Moskva
Chekunov Dmitriy 1973 M4 RUS Moskva
Stepanov Alexander 1986 М2 RUS Moskva
Semerikov Aleksey 1986 М2 RUS Moskovskaya oblast
Egorov Pavel 1967 M5 RUS Vladimirskaya oblast
Lyapin Nikolay 1976 M4 RUS Moskva
Korochkin Dmitriy 1979 M3 RUS Moskva
Elcov Vladimir 1988 M1 RUS Moskovskaya oblast
Chernobrivenko Aleksandr 1981 M3 RUS Moskva
Borin Sergey 1982 М2 RUS Yaroslavskaya oblast
Zabelin Aleksandr 1973 M4 RUS Ivanovskaya oblast
Sepeev Aleksey 1986 М2 RUS Moskovskaya oblast
Bogach Natalya 1980 L3 RUS Moskovskaya oblast
Moiseichev Yaroslav 1968 M5 RUS Moskva
Kozlova Darya 1999 ML RUS Moskva
Sein Aleksandr 1973 M4 RUS Moskva
Koldashov Aleksandr 1988 M1 RUS Moskovskaya oblast
Krasnov Sergey 1978 M3 RUS Yaroslavskaya oblast
Andrusenko Mihail 1991 M1 RUS Moskovskaya oblast
Butorin Andrey 1964 M6 RUS Moskva
Beregov Artem 1980 M3 RUS Kostromskaya oblast
Savin Dmitriy 1972 M4 RUS Moskovskaya oblast
Eremina Sofya 1985 L2 RUS Moskovskaya oblast
Soldatkin Sergey 1966 M6 RUS Vologodskaya oblast
Lebedev Sergey 1983 М2 RUS Sankt-Peterburg
Gmizin Mihail 1963 M6 RUS Yaroslavskaya oblast
Bistrov Aleksandr 1966 M6 RUS Yaroslavskaya oblast
Kosov Vladimir 1949 М9 RUS Moskovskaya oblast
Morozova Tatyana 1984 L2 RUS Moskva
Shmelev Maksim 1988 M1 RUS Moskovskaya oblast
Pankratova Irina 1980 L3 RUS Moskva
Kolcov Dmitriy 1980 M3 RUS Moskva
Titov Dmitriy 1975 M4 RUS Moskovskaya oblast
Gavrosh Vyacheslav 1990 M1 RUS Moskovskaya oblast
Titov Eduard 1972 M4 RUS Orlovskaya oblast
Solncev Denis 1974 M4 RUS Moskovskaya oblast
Lyuksunov Ruslan 1985 М2 RUS Moskovskaya oblast
Zhdanov Aleksey 1976 M4 RUS Orlovskaya oblast
Kirillov Maksim 1979 M3 RUS Vologodskaya oblast
Lyutova Olga 1980 L3 RUS Moskva
Brusnichkin Vladimir 1964 M6 RUS Yaroslavskaya oblast
Zhislin Ivan 1977 M3 RUS Moskva
Rizhova Anastasiya 1977 L3 RUS Moskva
Kozarenko Evgeniy 1977 M3 RUS Moskva
Makartsev Maksim 1988 M1 RUS Tverskaya oblast
Fokin Nikita 1990 M1 RUS Murmanskaya oblast
Kulik Aleksey 1986 М2 RUS Moskovskaya oblast
Zhilkin Aleksandr 1957 M7 RUS Moskovskaya oblast
Shendrikov Aleksey 1984 М2 RUS Arhangelskaya oblast
Mitin Egor 1988 M1 RUS Moskva
Garaschuk Nikolay 1949 М9 RUS Ivanovskaya oblast
Brusnichkina Tamara 1964 L6 RUS Yaroslavskaya oblast
Pchelincev Sergey 1978 M3 RUS Moskovskaya oblast
Baranov Andrey 1974 M4 RUS Moskovskaya oblast
Mohirev Andrey 1983 М2 RUS Vladimirskaya oblast
Husyainov Mansur 1966 M6 RUS Ivanovskaya oblast
Lyahov Konstantin 1984 М2 RUS Moskovskaya oblast
Puyandaykin Sergey 1976 M4 RUS Moskva
Yakovlev Denis 1993 MM RUS Yaroslavskaya oblast
Panteleev Aleksandr 1965 M6 RUS Vladimirskaya oblast
Sklyarevskiy Evgeniy 1972 M4 RUS Moskva
Panov Aleksandr 1992 MM RUS Ivanovskaya oblast
Gomozov Sergey 1977 M3 RUS Kostromskaya oblast
Strahov Aleksey 1976 M4 RUS Moskovskaya oblast
Kudyurin Andrey 1967 M5 RUS Nizhegorodskaya oblast
Puchnin Aleksandr 1983 М2 RUS Moskovskaya oblast
Oparin Aleksandr 1978 M3 RUS Yaroslavskaya oblast
Sharamonov Andrey 1970 M5 RUS Yaroslavskaya oblast
Krasavin Aleksandr 1980 M3 RUS Moskva
Petropavlovskiy Dmitriy 1984 М2 RUS Moskovskaya oblast
Demyanov Andrey 1966 M6 RUS Leningradskaya oblast
Demyanov Ilya 1992 MM RUS Ivanovskaya oblast
Orehov Aleksey 1986 М2 RUS Udmurtskaya Respublika
Kuschenko Aleksandr 1962 M6 RUS Belgorodskaya oblast
Petrov Aleksandr 1989 M1 RUS Moskovskaya oblast
Korzun Ekaterina 1982 L2 RUS Moskva
Shuvalov Sergey 1974 M4 RUS Moskva
Kosilov Mihail 1968 M5 RUS Moskva
Serishev Anatoliy 1990 M1 RUS Moskovskaya oblast
Polyakov Maksim 1989 M1 RUS Tambovskaya oblast
Grushin Yuriy 1980 M3 RUS Vologodskaya oblast
Bredihin Aleksey 1987 M1 RUS Nizhegorodskaya oblast
Kuznecov Dmitriy 1987 M1 RUS Nizhegorodskaya oblast
Egorov Roman 1974 M4 RUS Vologodskaya oblast
Sutyagin Konstantin 1987 M1 RUS Yaroslavskaya oblast
Alkaev Aleksandr 1976 M4 RUS Moskva
Abolonishev Ivan 1987 M1 RUS Moskva
Rusakov Evgeniy 1980 M3 RUS Sankt-Peterburg
Kapralov Anton 1989 M1 RUS Yaroslavskaya oblast
Boyarov Andrey 1974 M4 RUS Moskva
Ivanov Aleksey 1974 M4 RUS Moskva
Makarov Aleksey 1999 MM RUS Yaroslavskaya oblast
Reutov Anton 1985 М2 RUS Moskovskaya oblast
Krivonos Ivan 1985 М2 RUS Moskovskaya oblast
Tarabanov Kirill 1991 M1 RUS Yaroslavskaya oblast
Kuzmin Nikita 1989 M1 RUS Tambovskaya oblast
Zhizherin Igor 1964 M6 RUS Moskva
Dudova Anna 1982 L2 RUS Moskva
Kondratev Sergey 1969 M5 RUS Sankt-Peterburg
Ushakov Aleksey 1985 М2 RUS Moskovskaya oblast
Stepanov Dmitriy 1982 М2 RUS Vologodskaya oblast
Sadovskiy Roman 1981 M3 RUS Ivanovskaya oblast
Murga Dmitriy 1986 М2 RUS Moskva
Krasni Ivan 1984 М2 RUS Moskva
Kolovanov Denis 1980 M3 RUS Murmanskaya oblast
Kuzmin Aleksey 1975 M4 RUS Moskva
Puzirev Evgeniy 1984 М2 RUS Moskva
Skudre Andrey 1974 M4 RUS Kostromskaya oblast
Kukushkin Dmitriy 1973 M4 RUS Nizhegorodskaya oblast
Negin Svyatoslav 1990 M1 RUS Moskovskaya oblast
Starikova Larisa 1973 L4 RUS Moskva
Borisov Aleksandr 1979 M3 RUS Moskva
Babin Aleksey 1987 M1 RUS Moskva
Shuvalov Svyatoslav 1972 M4 RUS Moskva
Hvatkov Vladimir 1980 M3 RUS Nizhegorodskaya oblast
Mihaylov Sergey 1981 M3 RUS Moskovskaya oblast
Vlasov Dmitriy 1988 M1 RUS Vladimirskaya oblast
Garkaviy Andrey 1958 M7 RUS Moskovskaya oblast
Sheshin Vladilen 1982 М2 RUS Kostromskaya oblast
Vekshin Igor 1974 M4 RUS Tverskaya oblast
Nastusenko Maksim 1981 M3 RUS Moskva
Babinov Viktor 1976 M4 RUS Hanty-Mansijskij avtonomnyj okrug - Yugra
Shabardin Sergey 1973 M4 RUS Moskva
Rozhkov Sergey 1975 M4 RUS Ivanovskaya oblast
Vinogradov Aleksey 1971 M5 RUS Tverskaya oblast
Vinogradov Konstantin 1994 MM RUS Tverskaya oblast
Ratyev Andrey 1980 M3 RUS Moskva
Elmanov Aleksey 1974 M4 RUS Belgorodskaya oblast
Shelkov Vyacheslav 1988 M1 RUS Yaroslavskaya oblast
Goryachev Oleg 1982 М2 RUS Moskva
Smolyaninov Yan 1985 М2 RUS Moskva
Zaripov Ruslan 1987 M1 RUS Moskovskaya oblast
Kalachev Valeriy 1983 М2 RUS Nizhegorodskaya oblast
Mitrohin Anton 1984 М2 RUS Ryazanskaya oblast
Kovalenko Nikita 1992 MM RUS Ivanovskaya oblast
Shipilov Aleksandr 1980 M3 RUS Moskva
Osinkin Evgeniy 1986 М2 RUS Nizhegorodskaya oblast
Dubrovka Aleksandr 1978 M3 RUS Respublika Komi
Gromov Kirill 1981 M3 RUS Moskva
Bagrecov Sergey 1952 M8 RUS Moskva
Zubov Denis 1975 M4 RUS Moskva
Valiahmetov Razil 1965 M6 RUS Moskovskaya oblast
Mironov Artyom 1993 MM RUS Moskovskaya oblast
Simakov Andrey 1966 M6 RUS Respublika Tatarstan
Yulun Vladimir 1986 М2 RUS Omskaya oblast
Suvorov Sergey 1973 M4 RUS Moskva
Sokovec Artem 1988 M1 RUS Sankt-Peterburg
Blinskiy Oleg 1974 M4 RUS Belgorodskaya oblast
Karpov Dmitriy 1992 MM RUS Tambovskaya oblast
Bokotanov Kirill 1994 MM RUS Tambovskaya oblast
Maslov Aleksey 1980 M3 RUS Moskva
Zharkov Maksim 2000 MM RUS Moskva
Kostryukov Ilya 1983 М2 RUS Moskva
Lebedev Dmitriy 1968 M5 RUS Yaroslavskaya oblast
Plehanov Vladimir 1974 M4 RUS Respublika Komi
Shutov Evgeniy 1983 М2 RUS Vologodskaya oblast
Zhaklaev Dmitriy 1979 M3 RUS Samarskaya oblast
Borkut Andrey 1984 М2 RUS Moskovskaya oblast
Ponomarev Vyacheslav 1989 M1 RUS Moskovskaya oblast
Zubkov Ivan 1972 M4 RUS Respublika Komi
Rukavicin Nikolay 1981 M3 RUS Belgorodskaya oblast
Spasenkov Sergey 1966 M6 RUS Belgorodskaya oblast
Fedorov Vadim 1989 M1 RUS Sankt-Peterburg
Zubarev Nikita 1985 М2 RUS Moskva
Kravec Andrey 1980 M3 RUS Moskva
Tokareva Ekaterina 1985 L2 RUS Nizhegorodskaya oblast
Subbotin Dmitriy 1975 M4 RUS Yaroslavskaya oblast
Golubin Vladimir 1966 M6 RUS Yaroslavskaya oblast
Bulashevich Dmitriy 1972 M4 RUS Moskva
Guskov Vladislav 1971 M5 RUS Hanty-Mansijskij avtonomnyj okrug - Yugra
Tihomirov Vasiliy 1980 M3 RUS Moskovskaya oblast
Gromova Elena 1972 L4 RUS Moskva
Chistyakov Dmitriy 1987 M1 RUS Vologodskaya oblast
Gagarin Aleksandr 1994 MM RUS Yaroslavskaya oblast
Kuzin Nikita 1991 M1 RUS Penzenskaya oblast
Tryaskin Aleksandr 1980 M3 RUS Moskovskaya oblast
Shiryaev Vitaliy 1965 M6 RUS Moskva
Adamec Olesya 1982 L2 RUS Arhangelskaya oblast
Dobryakov Denis 1969 M5 RUS Yaroslavskaya oblast
Ivanov Aleksey 1992 MM RUS Kaluzhskaya oblast
Tihon Valeriy 1965 M6 RUS Moskovskaya oblast
Razov Oleg 1986 М2 RUS Yaroslavskaya oblast
Lavrov Sergey 1979 M3 RUS Yaroslavskaya oblast
Ogurtsov Alexander 1978 M3 RUS Moskva
Isaev Yura 1937 М9 RUS Moskovskaya oblast
Davletov Marat 1987 M1 RUS Belgorodskaya oblast
Aksenov Vladimir 1966 M6 RUS Sankt-Peterburg
Zelenin Aleksey 1992 MM RUS Moskovskaya oblast
Gmizov Ilya 1994 MM RUS Moskva
Kraynov Sergey 1976 M4 RUS Moskovskaya oblast
Smehnov Igor 1979 M3 RUS Moskovskaya oblast
Velichko Aleksandr 1985 М2 RUS Moskovskaya oblast
Zyabrev Sergey 1974 M4 RUS Moskva
Maruev Aleksey 1961 M7 RUS Moskva
Tropin Anton 1977 M3 RUS Respublika Komi
Vasilev Anton 1988 M1 RUS Moskva
Zhuravlev Sergey 1981 M3 RUS Belgorodskaya oblast
Velichkin Andrey 1963 M6 RUS Moskva
Aleksina Oksana 1991 L1 RUS Moskva
Suleymanov Roman 1983 М2 RUS Ivanovskaya oblast
Dmitrieva Liliya 1992 ML RUS Samarskaya oblast
Akishin Yuriy 1985 М2 RUS Moskovskaya oblast
Frolenkov Sergey 1983 М2 RUS Bryanskaya oblast
Plevaka Aleksey 1983 М2 RUS Moskva
Radchenko Nikita 1987 M1 RUS Moskva
Kazakov Andrey 1984 М2 RUS Moskva
Tyutin Maksim 1991 M1 RUS Tyumenskaya oblast
Egor Belov 1979 M3 RUS Moskva
Konstantinov Mihail 1956 M8 RUS Moskva
Borisov Aleksandr 1974 M4 RUS Moskva
Simendeev Sergey 1980 M3 RUS Samarskaya oblast
Kulikov Nikita 2001 MM RUS Nizhegorodskaya oblast
Fedorova Darya 1989 L1 RUS Moskva
Nikolay Kalaev 1977 M3 RUS Ivanovskaya oblast
Tyutin Sergey 1987 M1 RUS Tyumenskaya oblast
Tyutina Galina 1989 L1 RUS Tyumenskaya oblast
Volyanyuk Andrey 1982 М2 RUS Moskovskaya oblast
Zhukov Konstantin 1984 М2 RUS Moskva
Pivkin Vladimir 1975 M4 RUS Samarskaya oblast
Asessorov Aleksandr 1978 M3 RUS Tulskaya oblast
Rubcov Sergey 1989 M1 RUS Voronezhskaya oblast
Bernackiy Yuriy 1990 M1 RUS Samarskaya oblast
Mihaylov Kirill 1990 M1 RUS Murmanskaya oblast
Titov Mihail 1991 M1 RUS Samarskaya oblast
Solovev Anatoliy 1963 M6 RUS Moskovskaya oblast
Hanin Nikita 1996 MM RUS Moskovskaya oblast
Filippov Anatoliy 1973 M4 RUS Moskovskaya oblast
Bekk Andrey 1981 M3 RUS Samarskaya oblast
Makarichev Vyacheslav 1971 M5 RUS Moskva
Kachanov Dmitriy 1972 M4 RUS Respublika Tatarstan
Sapukova Dilya 1985 L2 RUS Samarskaya oblast
Milovidova Irina 1990 L1 RUS Tverskaya oblast
Onuchin Aleksandr 1985 М2 RUS Moskovskaya oblast
Pimenov Evgeniy 1982 М2 RUS Moskva
Danilova Alena 1997 ML RUS Moskva
Sapukov Hosnulla 1956 M8 RUS Samarskaya oblast
Popov igor 1971 M5 RUS Nizhegorodskaya oblast
Suchkov Evgeniy 1968 M5 RUS Moskovskaya oblast
Blohin Vadim 1969 M5 RUS Vladimirskaya oblast
Sabirov Evgeniy 1983 М2 RUS Belgorodskaya oblast
Zhernovoy Sergey 1971 M5 RUS Nizhegorodskaya oblast
Srivalkin Sergey 1968 M5 RUS Sankt-Peterburg
Sosnin Viktor 1975 M4 RUS Kostromskaya oblast
Cvetkov Andrey 1983 М2 RUS Ivanovskaya oblast
Safronov Evgeniy 1976 M4 RUS Yaroslavskaya oblast
Sadovin Roman 1986 М2 RUS Vladimirskaya oblast
Kostin Vladimir 1958 M7 RUS Moskva
Baranov Mihail 1968 M5 RUS Sankt-Peterburg
Kapustin Ilya 1983 М2 RUS Moskovskaya oblast
Averyanov Ilya 1979 M3 RUS Moskovskaya oblast
Bikovec Maksim 1990 M1 RUS Moskovskaya oblast
Izmestev Taras 1981 M3 RUS Vladimirskaya oblast
Morozov Andrey 1975 M4 RUS Moskva
Kurmisheva Yuliya 1981 L3 RUS Moskovskaya oblast
Chernyaev Aleksandr 1988 M1 RUS Samarskaya oblast
Simirskaya Yuliya 1979 L3 RUS Moskva
Trouvet Thierry 1964 M6 FRA ---
Mineeva Olesya 1980 L3 RUS Yaroslavskaya oblast
Bykov Ivan 1996 MM RUS Yaroslavskaya oblast
Vaulin Egor 1991 M1 RUS Hanty-Mansijskij avtonomnyj okrug - Yugra
Belov Oleg 1964 M6 RUS Moskva
Zuev Oleg 1960 M7 RUS Moskva
Pachkov Aleksey 1962 M6 RUS Murmanskaya oblast
Total paid: 429

Records on the page:
Page from